Duyurular

31
T.C TAVŞANLI TİCARET SİCİLİ MÜDÜRLÜĞÜNDEN

T.C Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın talimatı gereği yeni yıl itibari ile tüm tescil işlemleri mersis üzerinden yapılmaya başlanacaktır.

Bu sebeple üyelerimizin mağduriyet yaşamamaları açısından en kısa sürede elektronik imza edinerek sisteme kayıt olmaları ve firmaların sicil kayıtlarını kontrol etmeleri, daha sonra yapılacak işlemlerin doğruluğu ve süreçlerin hızlı işlemesi açısından son derece önem taşımaktadır. Bilgi edinilmesi önemle rica olunur.

[Devamını oku...]

20
ŞİRKETLERDE SINIRLI YETKİYE İLİŞKİN DUYURU

Şirketleri, her hususta münferiden veya müştereken temsil edeceklerin yetkileri Anonim Şirketlerde Yönetim Kurulu Kararı ile Limited Şirketlerde ise Genel Kurul Kararı ile alınabilecektir.

[Devamını oku...]

20
T.T.K. Geçici 7. Maddesine Göre Münfesih Durumuna Düşen Anonim ve Limited Şirketler İhtarı
    İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN Liste 1 Liste 2   Liste 3   Liste 4   Liste 5   Liste 6   Liste 7 ...

[Devamını oku...]

26
Ölçü Ve Ölçü Aletlerinin Periyodik Muayenelerinin Yaptırılması İçin Beyanname Verme Süresi

Ölçü ve Ölçü Aletlerinin Periyodik Muayenesi 3516 sayılı Ölçüler ve Ayar Kanununa göre; ölçü ve ölçü aletlerinin belirli sürelerde periyodik muayeneye tabi tutulması zorunlu olup, damga süreleri dolmuş bulunan ölçü ve ölçü aletlerinin periyodik muayenelerinin yaptırılması için beyanname verme süresi, 28 Şubat 2014 Cuma günü mesai saati bitiminde sona erecektir.

[Devamını oku...]

21
SANAYİ İŞLETMELERİNİN DİKKATİNE! 2013 YILI YILLIK İŞLETME CETVELİ VERİLMESİ

6948 Sayılı Sanayi Sicil Kanununun Uygulanmasına İlişkin Duyuru

[Devamını oku...]

21
ŞİRKET SÖZLEŞMELERİNİN YENİ TÜRK TİCARET KANUNUNA UYUMLU HALE GETİRİLME SÜRESİ UZATILDI

6103 sayılı Türk Ticaret Kanununun Yürürlüğü ve Uygulama Şekli Hakkında Kanunun 22 nci maddesi gereğince anonim şirketlerin esas sözleşmelerini ve limited şirketlerin şirket sözleşmelerini, 6102 sayılı Türk Ticaret Kanununa uyumlu hale getirmeleri için öngörülen süre 01.07.2014 tarihine kadar uzatılmıştır.

[Devamını oku...]

Sayfa 3 / 4İlk   Geri   1  2  [3]  4  İleri   Son