Haberler

12

Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) heyeti, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (KDPÜ) Rektörü Prof. Dr. Kâzım Uysal’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

[Devamını oku...]

02
KÜTAHYA MİLLET VEKİLİ AHMET ERBAŞ ODAMIZA ZİYARETTE BULUNDU
KÜTAHYA MİLLET VEKİLİ AHMET ERBAŞ ODAMIZA ZİYARETTE BULUNDU.
16
BASIN AÇIKLMASI

 

15 Temmuz Hain Darbe Girişiminin 3. Yıldönümünde; Unutmadık, Unutturmayacağız

[Devamını oku...]

04
ORTAK SORUNLARA ORTAK ÇÖZÜM

Kütahya ile Balıkesir arasındaki işbirliğinin güçlendirilmesi için harekete geçen Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) ,Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) ve Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO) heyetleri, Balıkesir’in yerel yöneticileri ile buluştu. İkili görüşmelerin yapıldığı toplantılarda Balıkesir – Kütahya karayolunun tamamlanması için ortak girişimlerde bulunulmasına karar verildi

[Devamını oku...]

03
TTSO'DA SORUMLU EMLAK DANIŞMANI SEVIYE 5 VE EMLAK DANIŞMANI SEVIYE 4 MESLEKI YETERLILIK BELGELENDIRME SINAV BAŞVURULARI ALINMAYA BAŞLANMIŞTIR.

Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) ve TOBB MEYBEM A.Ş. arasında imzalanan işbirliği protokolü kapsamında, MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi zorunluluğu getirilen “Sorumlu Emlak Danışmanı Seviye 5” ve “Emlak Danışmanı Seviye 4” mesleki yeterlilik belgelendirme sınavları TTSO'da gerçekleştirilecektir.

[Devamını oku...]

28
TTSO'DA 2.EL KARA TAŞITLARI MESLEKİ YETERLİLİK BELGESİ 3. SINAVINI GERÇEKLEŞTİRDİ.TTSO TARAFINDAN DÜZENLENEN 3.SINAVA’DA İLGİ YOĞUN OLDU.

Tavşanlı Ticaret ve sanayi Odası ve TOBB Meybem A.Ş. ile imzalanan işbirliği protoklü kapsamında 2.El Kara taşıtları alım satım sorumlusu 3. sınavını gerçekleştirdi. Son sınava 43 kişi katılmasıyla toplam 200 kişi 2.El motorlu kara taşıtları alım satım sorumlusu sınavına girdi

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 31İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   
Yazdır