Haberler

Entries for Aralık 2016

20
TOBB EGE BÖLGESİ İSTİŞARE TOPLANTISI

 TOBB EGE BÖLGESİ İSTİŞARE TOPLANTISI

Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İlhami Aydın 19.12.2016 tarihinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinde düzenlenen Ege Bölgesi İstişare Toplantısına katıldı.

[Devamını oku...]

15

 Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) ile Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) arasında, KUTSO’da düzenlenen programla “Kardeş Oda Protokolü” imzalandı.

[Devamını oku...]

14
KÜTAHYA YEŞİLAY CEMİYETİ VE ODAMIZ "BAĞIMLILIĞA" KARŞI ELELE

 Kütahya Yeşilay Cemiyeti ve Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO)  “Bağımlılıklarla mücadele, bilgilendirme ve bilinçlendirme” eğitimini TTSO konferans salonunda gerçekleştirdi

[Devamını oku...]

14
TTSO’DAN Üyelerine 13,2 Milyon TL’lik Nefes Kredisi

 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Kredi Garanti Fonu, Ziraat Bankası ve Denizbank'ın işbirliği ile hayata geçirilen 'Nefes Kredisi' projesine Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) da kaynak aktardı. TTSO, finansmana erişimde sorun yaşayan küçük ve orta büyüklükteki üyelerine düşük faizli kredi kullanmalarına destek olacak.
TTSO Yönetim Kurulu Başkanı Davut EFE, 'Nefes Kredisi' projesine Oda olarak aktardıkları kaynakla, üyelerinin 13,2 milyon Türk Lirası krediye erişimini sağlayacaklarını belirterek, “Küçük ve orta büyüklükteki işletmelerimizin düşük faizli kredi kullanmalarına destek olacağız" dedi.

[Devamını oku...]

09
ENERJİ TASARRUFU SEMİNERİ- Mr Wael Hussein -

 

Enerji Uzmanı Wael Hussein Tavşanlı Ticaret Odası'nda sunum yaptı

[Devamını oku...]

05
ENERGY CONSERVATION - Mr. Wael Hussein
 7 Aralık 2016 Çarşamba Saat:10.00 Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası
Yazdır