Haberler


24

 Tavşanlı Vergi Dairesi Müdürü Abdullah Kaya, 27'inci Vergi Haftası dolayısıyla Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı Davut Efe’yi ziyaret etti.

Yapılan ziyarette Vergi Dairesi Müdürü Abdullah Kaya Vergi Haftası etkinlik ve kutlamalarının bir amacının da mükelleflerle vergi idaresi arasındaki ilişkileri daha uyumlu ve koordineli bir yapıya kavuşturmak olduğunu söyledi. Kaya, “Bu çerçevede amacımız tüm mükellef ve vatandaşlarımızda vergi bilinç ve sorumluluğunun arttırılmasını sağlamaktır. Vergi Haftası etkinlikleri çerçevesinde de kamu kurum ve kuruluşları ile çeşitli meslek odaları, çeşitli sivil toplum kuruluşlarının ziyaret edilmesi ve bu kurum ve kuruluşlar ile karşılıklı işbirliğinin artırılmasına yönelik bilgilendirme çalışmalarımız yapılmaktadır. Vergi Haftası etkinlikleri çerçevesinde vergisel ödev ve sorumluluklarını düzenli bir şekilde ve zamanında yerine getiren, yüksek vergi ödeyen mükelleflere bu vesile ile teşekkürlerimi iletiyorum. Mükelleflerimizin Vergi Dairesi ile ilgili olabilecek her türlü işlem sorun ve sıkıntılarını kanun ve yönetmelikler çerçevesinde hızla çözmeye ve yardımcı olmaya hazırız” dedi.

Odamız Başkanı Davut Efe, devlet yatırımlarının en önemli finans unsuru olan verginin kutsal olduğunu, devletin yaptığı tüm hizmetlerde vergilerin ciddi katkısı olduğunu ifade etti. Efe, Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında odamızı ziyaret eden Vergi Dairesi yetkililerine teşekkür etti.

Ziyarette, Tavşanlı Vergi Dairesinin diğer yetkilileri ve Odamız Yönetim Kurulu üyeleri hazır bulundu.

Okunma Sayısı: 1096
resim
Yazdır