Haberler


11

 Odamız toplantı salonunda yapılan bilgilendirme toplantısına imalatçı sektörden üyelerimiz katıldı.Bilgilendirme toplantısının sunumu  KOSGEB uzmanı Mustafa BALÇİN tarafından yapıldı.

KOBİ’lerin kapasitelerinin geliştirilmesi, rekabet güçlerinin ve sağladıkları katma değerin yükseltilmesi amacıyla hazırlanacak projeler, Proje Destek Üst Limiti Geri Ödemesiz 300 bin TL ve Geri Ödemeli 500 bin TL’dir, toplam da 800 bin TL olarak desteklenecek, Geleneksel İmalat Sanayi KOBİ’lerinde Katma Değerin Arttırılması Teklif Çağrısıyla, gelişmekte olan bölgelerde, geleneksel imalat sanayi KOBİ’lerinin ekonomideki paylarının ve etkinliklerinin arttırılması, rekabet güçlerinin ve sağladıkları katma değerin yükseltilmesi amacıyla hazırlanacak projeler 3., 4. 5. ve 6. bölgelerde proje destek üst limiti Geri Ödemesiz 200 bin TL ve Geri Ödemeli 400 bin TL toplam da 600 bin TL olarak desteklenecektir

BALÇIN, proje başvurularının 6 Mayıs Cuma günü sona ereceğini ve bugüne kadar projelerin KOSGEB’e sunulması gerektiğini kaydetti.

Okunma Sayısı: 1184
resim
Yazdır