Haberler


20

 Üyelerinin kredi kullanımı, eğitim, sağlık ve kültürel ihtiyaçlarını karşılamada kolaylık sağlamayı hedefleyen Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO)  özel kurum ve kuruluşlarla anlaşma yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda, Odamız ile BİL Okulları Tavşanlı Kampüsü arasında indirim protokolü imzalandı. Protokol gereğince BİL Okuluna çocuklarını kayıt yaptıran odamız üyelerine yüzde 20 indirim uygulanacak.

TTSO’da düzenlenen imza törenine Meclis Başkanımız İlhami AYDIN, Oda Başkan vekilleri Fehmi PEKER , Hasan ÖZYAŞAR  , Yönetim Kurulu üyeleri Emre KUL, Mehmet SÖZER, Muhittin UZ hazır bulundu. İmza töreninde konuşan Meclis Başkanımız İlhami AYDIN, üyelerinin her alandaki ihtiyaçlarını karşılamalarında destek olmak için çeşitli protokoller imzaladıklarını ve bu protokollerin devam edeceğini söyledi., BİL Okulları Tavşanlı Kampüsü ile imzaladığımız protokol ile üyelerimiz fiyat bakımından avantajlı hale geldiler. Bu tür anlaşmalar yaparak üyelerimizin bütçelerine katkı yaptığımız için mutluyuz” dedi.

Protokol töreninde hazır bulunan BİL Okulları Tavşanlı Kampüsü önetim Kurulu Başkanı Ali Osman TÜRE ’de TTSO ile imzaladıkları protokol ile oda üyelerine katkı yapmayı amaçladıklarını söyledi. TÜRE, protokolden yararlanmak isteyenlerin kayıt sırasında TTSO üyesi olduklarını gösteren belgeyi ibraz etmeleri halinde derhal ön gördükleri yüzde 20’lik indirimi uygulayacaklarını belirtti.

Okunma Sayısı: 1394
resim
Yazdır