Haberler


05

Simav Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Kazcıoğlu ve Meclis Başkanı H.Raci Hazıroğlu, Meclis Üyelerinden oluşan heyet ile birlikte Tavşanlı Ticaret ve Sanayi OdasıYönetimine nezaket ziyaretinde bulundular.

 

Ziyarette, Tavşanlı TSO Yönetim Kurulu Başkanı Davut Efe, Meclis Başkanı İlhami Aydın, Meclis Başkan Yardımcısı Ramazan Bozkurt, Yönetim Kurulu Başkan Yardımsı Emre Kul, Yönetim Kurulu Üyeleri Kadir Kurbanoğlu, Muhittin Uz, Meclis Üyeleri Mehmet Özden, Murut Uluçay, Meslek Komitesi Üyesi Ercüment Ünsal, Kadın Girişimciler Kurul Üyesi Şule Arlan Ozan, Genel Sekreter H.Mücella Kır, Personelimiz İbrahim Akpınar hazır bulundular.

 

Gelen Heyet ile birlikte Odamız Yönetimi Tavşanlı Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Enel Enerji fimasını ziyaret etti.

 

STSO Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Kazcıoğlu, Yönetim ve Meclis Üyelerini tanıtarak, faaliyetlerinden bahsetti. 

 

Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleştirilen toplantıya Tavşanlı İlçe Kaymakamı Sayın Yüksel Kara katılım sağladı.

 

Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Davut Efe ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, sizleri ağırlamaktan şeref ve mutluluk duyuyoruz dedi. Başkan Davut Efe TTSO faaliyetlerinden ve projelerinden de bahsetti.

 

Güncel Sosyo-Ekonomik konular ve karşılıklı fikir alışverişinin de yapıldığı ziyaret, hediye takdimi sonrası iyi dilek ve temennilerle sona erdi.

 

Okunma Sayısı: 1288
resim
Yazdır