Haberler


26

19-20-21 Mart 2014 tarihlerinde “TOBB, Odalar ve Borsalar Mevzuatı” eğitimi yapıldı.. Eğitime  Odamız Genel Sekreteri H.Mücella KIR , Muhasebe Memuru İbrahim AKPINAR ve Oda Sicil Memuru Hüseyin ŞANLI ‘nın yanı sıra  160 ilçede bulunan 157 Ticaret Odası ile Ticaret ve Sanayi Odasından yarısı genel sekreter olmak üzere yaklaşık 200 kişi katıldı. 

İlçe odaları temsilcilerine yönelik düzenlenen “Odalar ve Borsalar Mevzuatı” eğitimin açılış konuşmasını yapan TOBB Genel Sekreter Yardımcısı Ali Emre Yurdakul, 2014 yılının TOBB’da eğitim yılı olacağını belirterek planlanan eğitimler hakkında bilgi verdi. 

  

Üç gün süren eğitimlerde Hukuk Müşavirliği, Borsalar Müdürlüğü, Sanayi Müdürlüğü,  Muhasebe Müdürlüğü, Personel Müdürlüğü, İş Sağlığı ve Güvenliği, Yazılım Müdürlüğü, Dış Ticaret Müdürlüğü, Ticaret ve TIR Dairesi, Sigortacılık Müdürlüğü ve Fuarlar Müdürlüğü’nün çalışma mevzuatları hakkında sunumlar yapıldı. 

  

Odalar ve Borsalar Mevzuatının yorumlanmasında ve uygulanmasında karşılaşılan sorunların tespit edilmesi ve tartışılması amacıyla düzenlenen eğitimler interaktif bir paylaşım platformu şeklinde gerçekleştirildi. 

 
Okunma Sayısı: 2623
resim
Yazdır