Haberler

Entries for 'tavsanli'

03
ODAMIZ KADIN GIRIŞIMCI ÜYEMIZ ŞULE ARSLAN OZAN ‘GELECEĞI YAZAN KADINLAR’ PROJESI LANSMANINA KATILDI.

Sayın Emine ERDOĞAN Hanımefendi'nin himayelerinde TOBB-Turkcell işbirliği ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde 27 Kasım 2018 tarihinde ''Geleceği Yazan Kadınlar Projesi gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

23
MESLEKİ YETERLİLİK BELGELERİ TESLİM EDİLDİ
 MESLEKİ YETERLİLİK BELGELERİ TESLİM EDİLDİ Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) TOBB Meybem İşbirliği ile zorunlu hale gelen 2. El Motorlu K...

[Devamını oku...]

16
VALİ DR.ÖMER TORAMAN ODAMIZI ZİYARET ETTİ

 Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Davut EFE ve beraberindeki heyet Vali Dr.Ömer TORAMAN' nı karşıladı.

[Devamını oku...]

16
TAVŞANLI TSO KASIM AYI MESLEK KOMİTESİ TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

 

Tavşanlı TSO aylık düzenlenen Meslek Komitesi toplantısını Yönetim Kurulu Başkanı Davut EFE Başkanlığında gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

12
ODAMIZ PERSONELİ ORTAK AKIL TOPLANTISI’NA KATILDI
  Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası personelleri, Kütahya Ticaret Borsası ev sahipliğinde Geleneksel olarak düzenlenen Afyonkarahisar-Kütahya-Uşa...

[Devamını oku...]

09
KÜTBO YÖNETİMİNDEN TAVŞANLI TSO'YA ZİYARET

 Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati GÜKTEKİN, Meclis Başkanı Halit TOPBAŞ, ve Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu üyeleri ve Meclis Üyeleri Odamızı  nezaket ziyaretinde bulundular.

TTSO Yönetim Kurulu Başkanı Davut EFE, Meclis Başkanı İlhami AYDIN ve Yönetim Kurulu Üyeleri ev sahibi olarak hazır bulundu.

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 16İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   
Yazdır