Haberler

Entries for 'tavsanli'

04
TAVŞANLI TSO 'DA 2.EL ARAÇ VE IŞ MAKINASI ALIM SATIM MESLEKI YETERLILIK SINAVI
  Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) TOBB MEYBEM işbirliği ile  sürdürdüğü mesleki yeterlilik belgesi hizmetlerine bir yenisini daha e...

[Devamını oku...]

04
GEDİZ TSO’DAN TAVŞALI TSO’YA ZİYARET

    

Görüş alışverişi yapılan ziyarette, Gediz TSO Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Öztürk beraberinde, Gediz TSO Meclis Başkanı Cafer Güneş, Yönetim ve Meclis Üyeleri katıldı. TTSO Yönetim Kurulu Başkanı Davut EFE ve Yönetim Kurulu Üyeleri ev sahibi olarak hazır bulundu.

Ziyarette yapılan konuşmalarda, Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı  Davut EFE ve Gediz Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Öztürk işbirliği ve birliktelik vurgusu yaptı.

[Devamını oku...]

26
GEÇMİŞ YILLIK AİDAT VE MUNZAM AİDAT BORÇLARININ YAPILANDIRILMASI

 18.05.2018 tarih ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren 7143 Sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanun ile, Kanunun yürürlüğe girdiği tarihten önceki üye aidatı ve munzam aidat borçlarına yeniden yapılandırılma imkanı getirilmiştir.

Yapılandırmadan yararlanmak isteyen üyelerimizin, 31 Temmuz 2018 tarihine kadar dilekçe ile Odamıza müracaat etmeleri gerekmektedir.

[Devamını oku...]

12
TAVŞANLI TICARET VE SANAYI ODASI YÖNETIM KURULU BAŞKANIMIZ DAVUT EFE “CUMHURBAŞKANLIĞI HÜKÜMET SISTEMINE GEÇIŞ TÖRENİNDE

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın TBMM'deki yemin töreninin ardından "Cumhurbaşkanlığı Göreve Başlama Töreni" Beştepe Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleşti.

[Devamını oku...]

05
Simav TSO'dan Tavşanlı TSO Yönetimine Ziyaret

 Simav Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Kazcıoğlu ve Meclis Başkanı H.Raci Hazıroğlu, Meclis Üyelerinden oluşan heyet ile birlikte Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası  Yönetimine nezaket ziyaretinde bulundular.

[Devamını oku...]

04
MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş , Odamızı ziyaret etti.

 Mazbatasını alarak MHP den Kütahya Milletvekili seçilen Ahmet  Erbaş ve ekibi Odamıza nezaket ziyaretinde bulundu. 

[Devamını oku...]

Sayfa 3 / 17İlk   Geri   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   
Yazdır