Haberler


MANŞET HABER

 

20
20-25 Şubat 2014 Tarihleri Arasında TUNUS'a İş Gezisi

Gezi Programı için lütfen tıklayın.

[Devamını oku...]

29
TTSO'DAN TAVŞANLI C.BAŞSAVCISI KESKİN, GARNİZON KOMUTANI TURAN VE EMNİYET MÜDÜRÜ ÖZDEMİR'E ZİYARET

Yapılan ziyaretler esnasında ilçe başsavcımız İbrahim Keskin ziyaretimizden dolayı memnuniyetlerini ifade etti. Tavşanlı'nın mazbut bir ilçe olduğunu, halkın adliye ve kolluk kuvvetlerine yardımcı olduğu bu nedenle dava dosyalarının azlığından dolayı memnuniyetlerini ifade ettiler. Odamızın Tavşanlı ve Bölgemize katkılarının memnuniyet verici olduğu , kültürel , ekonomik ve istihdam katkısının memnuniyet verdiğini belirtti.

 

Heyetimiz bilahare ilçe garnizon komutanı J.Yüzbaşı Ömer Turan'ı da ziyaretten sonra ilçe emniyet müdürü Saffet Özdemir'i ziyaret etti.

 

Karşılıklı memnuniyetler ifade edildi. Ziyaretlerin devamlılığı vurgulandı.

[Devamını oku...]

14
İç Ege'nin Değerlendirme Toplantısı Tavşanlı'da Yapıldı

İç Ege'nin ticari potansiyeli ve ekonomik yapısı TTSO'da gerçekleştirilen toplantıda değerlendirildi. Oda ve Meclis Başkanlarının katıldığı toplantıda Tavşanlı'nın değerleri tanıtıldı. TTSO Başkanı Davut Efe, ilçede siyasi partilerin STK gibi çalıştığını söyleyerek"Bu durum bölgemize örnek teşkil etmektedir"dedi

[Devamını oku...]

14
TTSO’DA İSTİŞARE TOPLANTISI

TKDK, Kosgeb ,ZEKA teknoloji, Tavşanlı Ticaret Odası, İşkur il Müdürlüğü ile geleceğe dönük toplantı gerçekleştirildi. Yatırımcıların da katıldığı toplantıda ne tür yatırımlar yapılabileceği ve ne şekilde hibe destek alınabileceği de ayrıntıları ile anlatıldı.

[Devamını oku...]

09
Tavşanlı Vergi Dairesi Müdür V. HAKAN SANDIKÇI ve Vergi Dairesi Şefi KAMİL SEVİNÇ Odamızı ziyaret ettiler.

Tavşanlı Vergi Dairesi Müdür V. HAKAN SANDIKÇI ve Vergi Dairesi Şefi KAMİL SEVİNÇ Odamızı ziyaret ettiler.

[Devamını oku...]

30
Kütahya Valisine Tebrik Ziyareti

Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO), Kütahya ,Gediz, Simav Ticaret ve Sanayi Odaları, Kütahya Ticaret Borsası, başkanları, yönetim kurulu ve meclis üyelerinden oluşan heyet, Kütahya Valiliğine atanan Şerif Yılmaz’a makamında tebrik ziyaretinde bulundu.

[Devamını oku...]

Sayfa 19 / 20İlk   Geri   11  12  13  14  15  16  17  18  [19]  20  İleri   Son   
Yazdır