Haberler


MANŞET HABER

 

07
TAVŞANLI TİCARET VE SANAYİ ODASI GSO’YA ZİYARETTE BULUNDU

 Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Meclis Başkanı İlhami Aydın, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emre Kul ve beraberindeki heyet Gaziantep Sanayi Odası’na (GSO) ziyarette bulundu.

Heyeti GSO’da ağırlamaktan mutluluk duyduklarını dile getiren GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, bütün şartlara rağmen üretime ve ihracata devam ettiklerini kaydetti. 

[Devamını oku...]

25
UŞAK TSO'DAN TAVŞANLI TSO'YA ZİYARET

 

UŞAK TSO'DAN TAVŞANLI TSO'YA ZİYARET

Görüş alışverişi yapılan ziyarette, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Suat Selim KANDEMİR,Meclis Başkanı İsmail KARAMAN İLE beraberindeki heyet Odamız ziyaret etti.Ziyarete TOBB Uzmanı Zeki TÜRKMEN'de katıldı.Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Davut EFE ve Yönetim Kurulu Üyeleri ev sahibi olarak hazır bulundu.

[Devamını oku...]

24
TAVŞANLI TSO ISO 9001:2015 DENETİMİNİ BAŞARIYLA SONUÇLANDI
  TAVŞANLI TİCARET VE SANAYİ ODASI'NIN TÜRK LOYDU TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN ISO 9001:2015   VE ISO 10002 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VE ŞİKA...

[Devamını oku...]

17
TAVŞANLI TSO DAN 800 ÖĞRENCİYE KIŞLIK AYAKKABI YARDIMI
Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) katkılarıyla her sene olduğu gibi bu sene de 800 öğrenciye kışlık ayakkabı yardımında bulundu.
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden öğrenci sayılarını tespit edip, İlçedeki tüm ilkokul ve orta okullarında bulunan öğrencilerin sayıları ile orantılı olarak tespit edecekleri ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılması için Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Emre KUL tutanakla bizzat Milli Eğitim Müdürü Salim KARABOĞA'ya teslim etmiştir.

[Devamını oku...]

17
TTSO’DAN ENFLASYONLA TOPYEKÛN MÜCADELE PROGRAMI’NA TAM DESTEK
TTSO OLARAK BİZ DE MÜCADELEDE VARIZ
Enflasyonla mücadelede her kesime görev düştüğünü vurgulayan EFE, “Enflasyon yalnızca üreticiyi ya da yalnızca tüketiciyi etkilemiyor. Enflasyon, toplumumuzun her kesimini olumsuz etkiliyor. Bu etkiyi ancak birlikte hareket ederek kırabiliriz. Biz TTSO olarak enflasyonla mücadelede varız” diye konuştu.

[Devamını oku...]

04
TAVŞANLI TSO 'DA 2.EL ARAÇ VE IŞ MAKINASI ALIM SATIM MESLEKI YETERLILIK SINAVI
  Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) TOBB MEYBEM işbirliği ile  sürdürdüğü mesleki yeterlilik belgesi hizmetlerine bir yenisini daha e...

[Devamını oku...]

Sayfa 3 / 24İlk   Geri   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   
Yazdır