Haberler


MANŞET HABER

 

15
Milli İstihdam Şurası Ödül Törenine Katıldık

İstihdam seferberliği kapsamında Ocak 2017’den bu yana istihdamlarını en fazla artıran iller, sektörler ve firmalar 14 Aralık 2017 Perşembe günü Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen törenle ödüllerini aldılar. İş dünyası temsilcilerinin katıldığı törene Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Davut Efe, Meclis Başkanı İlhami Aydın, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Fehmi Peker, Hasan Özyaşar, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Emre Kul, Yönetim Kurulu Üyesi Kadir Kurbanoğlu, Mehmet Sözer ve Genel Sekreter Mücella Kır katılım sağladı. 

[Devamını oku...]

15
Kütahya'da Serbest Bölge Kurulması Çalışmaları

Kütahya Serbest Bölge kurulması için Ankara’da Kalkınma Bankasının Fizibilite Çalıştayına Yönetim Kurulu Başkanımız Davut Efe katıldı.

[Devamını oku...]

01
ACIBADEM ESKİŞEHİR HASTANESİ İLE ODAMIZ ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI

Acıbadem Eskişehir Hastanesi ile Odamız arasında Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri ve birinci derece yakınları adına indirim sözleşmesi imzalandı.

[Devamını oku...]

29
ODAMIZDA KADIN KOOPERATİFLERİ VE UYGULAMALARI İLE İLGİLİ EĞİTİM YAPILDI.

Odamızda 29 Kasım 2017 tarihinde kadın girişimci ve üreticilerimize yönelik Kütahya Ticaret İl Müdürümüz Sayın İsmail Hakkı Uygun tarafından Kadın Kooperatifçiği konusunda Kadın Kooperatifleri ve Uygulamaları ile ilgili bilgilendirme eğitimi yapıldı.

[Devamını oku...]

21
COĞRAFİ İŞARETLİ YÖRESEL ÜRÜNÜMÜZ TAVŞANLI LEBLEBİSİ'NİN DENETİMİ YAPILDI.

 Tavşanlı  ilçemiz ile özdeşleşen “ Tavşanlı Leblebisi' nin  denetimi 20 Kasım 2017 tarihinde Tavşanlı'da gerçekleştirildi. 

[Devamını oku...]

13
ODAMIZ DERGİ YAZARLARI TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

 Odamız dergi yazarları toplantısı gerçekleştirildi. 

[Devamını oku...]

Sayfa 5 / 24İlk   Geri   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  İleri   Son   
Yazdır