Haberler

20
ODAMIZ ÜYELERİ İÇİN ÖZEL KURUM VE KURULUŞLARLA ANLAŞMA YAPMAYA DEVAM EDİYOR

 Üyelerinin kredi kullanımı, eğitim, sağlık ve kültürel ihtiyaçlarını karşılamada kolaylık sağlamayı hedefleyen Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO)  özel kurum ve kuruluşlarla anlaşma yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda, Odamız ile BİL Okulları Tavşanlı Kampüsü arasında indirim protokolü imzalandı. Protokol gereğince BİL Okuluna çocuklarını kayıt yaptıran odamız üyelerine yüzde 20 indirim uygulanacak.

[Devamını oku...]

14
TOBB’da akreditasyon sorumlularına eğitim verildi

 23 Oda-Borsa’nın genel sekreter ve akreditasyon sorumlularına yönelik olarak “Akreditasyon Sistemi Bilgilendirme Eğitimi” düzenlendi.​

[Devamını oku...]

11
KOBİGEL-KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI.

 Odamız toplantı salonunda yapılan bilgilendirme toplantısına imalatçı sektörden üyelerimiz katıldı.Bilgilendirme toplantısının sunumu  KOSGEB uzmanı Mustafa BALÇİN tarafından yapıldı.

KOBİ’lerin kapasitelerinin geliştirilmesi, rekabet güçlerinin ve sağladıkları katma değerin yükseltilmesi amacıyla hazırlanacak projeler, Proje Destek Üst Limiti Geri Ödemesiz 300 bin TL ve Geri Ödemeli 500 bin TL’dir, toplam da 800 bin TL olarak desteklenecek, Geleneksel İmalat Sanayi KOBİ’lerinde Katma Değerin Arttırılması Teklif Çağrısıyla, gelişmekte olan bölgelerde, geleneksel imalat sanayi KOBİ’lerinin ekonomideki paylarının ve etkinliklerinin arttırılması, rekabet güçlerinin ve sağladıkları katma değerin yükseltilmesi amacıyla hazırlanacak projeler 3., 4. 5. ve 6. bölgelerde proje destek üst limiti Geri Ödemesiz 200 bin TL ve Geri Ödemeli 400 bin TL toplam da 600 bin TL olarak desteklenecektir

BALÇIN, proje başvurularının 6 Mayıs Cuma günü sona ereceğini ve bugüne kadar projelerin KOSGEB’e sunulması gerektiğini kaydetti.

[Devamını oku...]

17
SOSYAL SORUMLULUK ÇALIŞMALARINA PLAKET VERİLDİ

 Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası 2016 yılı olağan meclis toplantısı ardından, İsmail Çetinkaya, Yavuz Çiçek, Mümtaz Öner, İbrahim Levent Yılmazer ve Adnan Yazıcı'ya plaket takdim etti.

[Devamını oku...]

14
MOTİVASYON EĞİTİMİ" VERİLDİ

 Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası organizasyonu ile danışman Banu Yüksel tarafından "Motivasyon Eğitimi" verildi. 

[Devamını oku...]

07
Coğrafi İşaretli Ürünlerin Pazarlanması Eğitimi TOBB’da verildi.

Odamız Genel Sekreteri H.Mücella KIR ve Odamız Mali İşler sorumlusu İbrahim AKPINAR 03-04 Mart 2016 tarihlerinde TOBB'da düzenlenen Coğrafi İşaretli Ürünlerin Pazarlanması Eğitimine katıldı.

[Devamını oku...]

Sayfa 15 / 27İlk   Geri   10  11  12  13  14  [15]  16  17  18  19  İleri   Son   
Yazdır