Haberler

23
MESLEKİ YETERLİLİK BELGELERİ TESLİM EDİLDİ
 MESLEKİ YETERLİLİK BELGELERİ TESLİM EDİLDİ Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) TOBB Meybem İşbirliği ile zorunlu hale gelen 2. El Motorlu K...

[Devamını oku...]

16
VALİ DR.ÖMER TORAMAN ODAMIZI ZİYARET ETTİ

 Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Davut EFE ve beraberindeki heyet Vali Dr.Ömer TORAMAN' nı karşıladı.

[Devamını oku...]

16
TAVŞANLI TSO KASIM AYI MESLEK KOMİTESİ TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

 

Tavşanlı TSO aylık düzenlenen Meslek Komitesi toplantısını Yönetim Kurulu Başkanı Davut EFE Başkanlığında gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

12
ODAMIZ PERSONELİ ORTAK AKIL TOPLANTISI’NA KATILDI
  Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası personelleri, Kütahya Ticaret Borsası ev sahipliğinde Geleneksel olarak düzenlenen Afyonkarahisar-Kütahya-Uşa...

[Devamını oku...]

09
KÜTBO YÖNETİMİNDEN TAVŞANLI TSO'YA ZİYARET

 Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati GÜKTEKİN, Meclis Başkanı Halit TOPBAŞ, ve Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu üyeleri ve Meclis Üyeleri Odamızı  nezaket ziyaretinde bulundular.

TTSO Yönetim Kurulu Başkanı Davut EFE, Meclis Başkanı İlhami AYDIN ve Yönetim Kurulu Üyeleri ev sahibi olarak hazır bulundu.

[Devamını oku...]

07
TAVŞANLI TİCARET VE SANAYİ ODASI GSO’YA ZİYARETTE BULUNDU

 Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Meclis Başkanı İlhami Aydın, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emre Kul ve beraberindeki heyet Gaziantep Sanayi Odası’na (GSO) ziyarette bulundu.

Heyeti GSO’da ağırlamaktan mutluluk duyduklarını dile getiren GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, bütün şartlara rağmen üretime ve ihracata devam ettiklerini kaydetti. 

[Devamını oku...]

Sayfa 4 / 29İlk   Geri   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   
Yazdır