Haberler

26
GEÇMİŞ YILLIK AİDAT VE MUNZAM AİDAT BORÇLARININ YAPILANDIRILMASI

 18.05.2018 tarih ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren 7143 Sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanun ile, Kanunun yürürlüğe girdiği tarihten önceki üye aidatı ve munzam aidat borçlarına yeniden yapılandırılma imkanı getirilmiştir.

Yapılandırmadan yararlanmak isteyen üyelerimizin, 31 Temmuz 2018 tarihine kadar dilekçe ile Odamıza müracaat etmeleri gerekmektedir.

[Devamını oku...]

12
TAVŞANLI TICARET VE SANAYI ODASI YÖNETIM KURULU BAŞKANIMIZ DAVUT EFE “CUMHURBAŞKANLIĞI HÜKÜMET SISTEMINE GEÇIŞ TÖRENİNDE

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın TBMM'deki yemin töreninin ardından "Cumhurbaşkanlığı Göreve Başlama Töreni" Beştepe Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleşti.

[Devamını oku...]

05
Simav TSO'dan Tavşanlı TSO Yönetimine Ziyaret

 Simav Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Kazcıoğlu ve Meclis Başkanı H.Raci Hazıroğlu, Meclis Üyelerinden oluşan heyet ile birlikte Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası  Yönetimine nezaket ziyaretinde bulundular.

[Devamını oku...]

04
MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş , Odamızı ziyaret etti.

 Mazbatasını alarak MHP den Kütahya Milletvekili seçilen Ahmet  Erbaş ve ekibi Odamıza nezaket ziyaretinde bulundu. 

[Devamını oku...]

09
TTSO  “ Yerli ve Milli” Sıradışı Başarıya  El Uzattı
Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi,  son meclis toplantısında Tavşanlı’da bir ilke imza attı. Toplantıda, geçtiğimiz günlerde büyük ses ge...

[Devamını oku...]

15
Milli İstihdam Şurası Ödül Törenine Katıldık

İstihdam seferberliği kapsamında Ocak 2017’den bu yana istihdamlarını en fazla artıran iller, sektörler ve firmalar 14 Aralık 2017 Perşembe günü Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen törenle ödüllerini aldılar. İş dünyası temsilcilerinin katıldığı törene Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Davut Efe, Meclis Başkanı İlhami Aydın, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Fehmi Peker, Hasan Özyaşar, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Emre Kul, Yönetim Kurulu Üyesi Kadir Kurbanoğlu, Mehmet Sözer ve Genel Sekreter Mücella Kır katılım sağladı. 

[Devamını oku...]

Sayfa 6 / 29İlk   Geri   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  İleri   Son   
Yazdır